Home › Ma więcej wspólnego z narkotykami

Ma więcej wspólnego z narkotykami

Ma więcej wspólnego z narkotykami, to spowodować dość szybko spalić energię. Podczas gdy są one w systemie będziesz jeść wystarczającą ilość żywności dla około czterech osób. Będziesz także prawdopodobnie spalić, że kalorii. Twój organizm produkuje spermę przy szybkości około dziesięć razy normalne. Plus hormony są tak wysokie. To dodaje się i spowoduje utratę masy ciała w niewiarygodnym tempie, jeśli nie nad nakarmić. Nie spiesz się i cieszyć się posiłkiem ". erotic-1764727_1920.jpg Spojrzałem w dół na kolanach i zauważyła, że ​​jej perfumy już wpływu na mnie. "Myślę, że będę mieć problem."

"Zacznij jeść będzie uspokoić ją szybko."

W drugim kęsem pożywienia mój wąż poszedł z powrotem do miłej drzemki. Miło było wiedzieć, udało mi się znaleźć trochę spokoju podczas gdy tutaj. I zrelaksowany i zadowolony z jedzenia. I naprawdę nie dziwi się, gdy zdałem sobie sprawę, jadł wszystko na tacy. Kiedy spojrzał w dół i zastanawiał się, gdzie miałem umieścić go zacząłem czuć moja pachwina reakcji. Nie było jedzenia, więc chcieliśmy coś innego. Spojrzałem zobaczyć Lindsay stał tam, ubrany tylko pończochy i wysokie obcasy. Ona skinął na mnie i wstał od stołu.

Do czasu kiedy dotarło do niej zwierzę było w pełni kontrolować. Chwyciłem ją za włosy i pociągnął jej głowę do tyłu. Moje usta dopisać niej moja wolna ręka chwyciła się za tyłek i uniósł ją w górę. Podsunąłem jej ciało o ścianę i czuł ją owinąć nogi wokół mnie. Nie był łagodny i opiekuńczy jak wbita w niej. Mój pierwszy ciąg przejechaliśmy jej szyjki macicy i wyciągnął z niej krzyk i przeszłość moich ustach. Dzięki niej przypięte do ściany, moje ręce były wolne robić inne rzeczy. I przeczesał moje paznokcie po jej boki zmuszając kolejny krzyczeć przeszłości naszych warg.

Pojechałem mój kogut w niej z taką mocą w sheetrock ściany za nią ustąpiła. Jej głowa odskoczyła do tyłu, jak ona niech się wycie, że był to krzyk z czystej pasji bólu. "Siłą, że kogut we mnie, ty draniu! Czuję się każdy cal tego! O Boże! Becky miała rację! Pieprz mnie, dopóki nie krwawią! "

Przejechałem się w jej napięty cunt aż zaczęła biadolić. Potem chwycił jej piersi i zaczął je ściskać. Kiedy to zrobił, że niech się skowyt bólu i zaczął wibrować na mojego fiuta jak trzęsienie ziemi. Przejechałem moją głowę w dół i zatopił zęby w ramię. Jej trzęsawiska przekształcony pełnych konwulsjach ciało jako mój kogut szarpnął i zaczął rzygać.

Jako zwierzę zaczęło wracać do spania Spojrzałam jej w oczy, aby zobaczyć łzy. "Czy ja cię zranić tak źle?"

Pokręciła głową no. "Ja po prostu chce zrobić to jeszcze raz i nigdy nie dostanie szansę. Możemy się tylko raz i wolontariuszy jest to nasza jedyna szansa, aby zajść w ciążę. "

"Czemu to będzie twoja jedyna szansa?"

"Twój szczególności nasion jest bardzo cenne. Jest poszukiwany przez każdą kobietę na świecie. Wszyscy chcą mieć dzieci płci męskiej ".

"Mamy jeszcze piętnaście minut. Być może po raz drugi zapewni czynu. "

"Proszę". Słyszałem prosząc w głosie.

Zaczęłam poruszać się przeciwko niej, jak my cock ponownie utwardzone wewnątrz niej. "Czy chcesz bestię ponownie?"

"Tak…"