Home › Jednym z nowych urokami naszego stanowiska było

Jednym z nowych urokami naszego stanowiska było

Jednym z nowych urokami naszego stanowiska było stacji rzeczowym mit w naszym apartamencie. Przyjechałem do domu tylko na chwilę po tym, jak skończyłem ostatecznego prysznica dnia. Moja żona siedziała na kanapie i coś uderzyło mnie jak tona cegieł. Z jej prawie dziewięć miesięcy ciąży nie było mowy mogła jeździć na ostatnich trzech godzin od narkotyków. Widziałem ją i moje serce zawołał. Zaczęłam się obracać w kierunku materii-MIT i wrócić do centrum hodowlanego. I został zatrzymany przez jednego z tamtejszych agentów. wet-girl-1741573_1920.jpg "Sir, zostało załatwione. Prezydent złożył oświadczenie, kiedy jadłem obiad z nią. Ona jest tutaj, aby spełnić tę obietnicę. "

Odwróciłem się, aby zobaczyć Damina Burza stoi w moim salonie. "Pani Prezydent." I powitał ją.

"Myślę, że można nazwać mnie Damina, biorąc pod uwagę to, co ma się zdarzyć tutaj za zgodą żony."

I spojrzał na kobietę, którą kochałem i zobaczyłem jej uśmiech i skinienie. Wiedziałem, że inni przebywali w ośrodku hodowlanym, aż ich leki opadły. Teraz miałem wylot. Patrzyłem, jak Damina zaczął usuwać z niej ubranie i iść w kierunku wolnym pokoju. Wiedziała już, że sypialnia dzieliłem z żoną było święte dla nas.

I po prezydenta do pokoju i podziwiali drobne ciało miała. Była piękną kobietą. "A co z tajnych służb?"

"Nie będzie kolidować. Wiedzą, że jestem tu z własnej woli i dlaczego tu jestem ". Jak mówiła ona opadła na kolana i spojrzał na mnie z oczu palenie z pożądania. "Zabierz mnie i użyj mnie, jak będzie."

Podszedłem do niej i spadły spodnie nosiłem. My już hartowanie cock skoczył do pełnego życia jak widziałem ogień w oczach zapalają. Sięgnęła ręką i zaczął pieścić moją twardą wał. Jej język rozszerzony na zewnątrz i śmigały kroplę pre-cum z mojego fiuta. Słyszałam jęki rozkoszy, które biło z głębi gardła.

"Czego nie zrobisz?" Spytałem, jak jej usta zaczęły całować i lizać jej przedmiot pożądania.

"Zaproponowałem się do ulgi. Użyj mnie, jak będzie. Moje usta, moja cipka, mój tyłek, a moje ręce są twoje aż leki mijać. "Kiedy ukończyła pomalowane usta zamknięte wokół głowy mojego fiuta. Czułem jej język zacząć pracować w ustach, bo mokre mój wał. Za każdym razem, jej głowa poruszało w tę iz powrotem, trochę więcej mojego fiuta by wsunąć między jej wargi. Wtedy poczułem jej kaszel jako szef mojego penisa uderzył w tył jej gardło. Na następnym ruchu w dół czułem jej łyk i my cock wsunął jej ciepłym przełyku.

I jeszcze kilka uderzeń i nos dotknął skóry powyżej mojego fiuta. Gdyby ktoś powiedział mi przed rokiem, że prezydent będzie głębokie gardło mnie, bym powiedział im, aby zobaczyć się z lekarzem. Teraz stałem, jak bardzo sama kobieta połknięcia mnie do korzenia. Czułem jej ręce wymyślić i kubek policzki tyłek jak zaczęła mnie porusza i poza jej gardle. Jej język pracował magii nigdy nie wierzyłem możliwe. Byłem wspinaczki na szczyt w ciągu kilku minut. Nie mogłem powstrzymać dłużej i powiedziałem jej. "Idę do cum".

Kiedy powiedziałem, że te słowa przyspieszył i zaczął pompować mnie i poza jej gardła z głodu nie mogłem uwierzyć. Kolana ugięły się niemal jak mój pierwszy zryw strzał prosto w dół jej gardła. W tym czasie mój drugi strzał eksplodowała się ona cofnęła aż szef mojego fiuta był w ustach i wzięła pełną strzał w usta. Wyciągnęła mojego fiuta i wziął trzeci strzał na jej twarzy. Mój czwarty strzał rozpylany na jej podbródku i piersi.